ITPW

Wyniki turnieju stałego

dla zadania Bitwa (rok 2010)

Poz Login Imię i nazwisko Szkoła/miejsce pracy
1 marcin_smu,t Marcin Smulewicz (t) LO im. Bolesława Prusa w Skierniewicach  
2 szyki,t Marek Szykuła (t) Uniwersytet Wrocławski  
3 wader,t Tomasz Wadowski (t) Warszawa  
4 darczech_10,t Dariusz Czechowski (t) Żory  
5 Lukasz16a,t Łukasz Marecik (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
6 gzes,t Grzegorz Chilkiewicz (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
7 Rav,t Rafał Rychcicki (t) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny  
8 Jamek20,t Krzysztof Jamróz (t) Politechnika Wrocławska  
9 kaka112,t Karol Konaszyński (t) Uniwersytet Wrocławski  
10 witman,t Witold Długosz (t) ZSIJP Knurów (praca)  
11 test3,t Organizatorzy (t)  
12 JarJarek,t Jarosław Jarczewski (t) Białystok  
13 wborowy,t Wojciech Borowy (t) Kobyłka  
14 marek,t Marek Rogalski (t) Politechnika Łódzka  
15 Ultral,t Konrad Błachnio (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
16 puma_10,t Dominik Czechowski (t) Żory  
17 tyg,t Wojciech Kowalski (t) Wrocław  
18 piotrek_10,t Piotr Skotnicki (t) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny  
19 luckboy,t Łukasz Szpakowski (t) Politechnika Opolska  
20 snooty,t Kamil Sadkowski (t) Kraków  
21 mjaskowski,t Maciej Jaśkowski (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
22 karol,t Karol Wychowaniec (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
23 brutalcomputer_10,t Eryk Wieliczko (t) Politechnika Gdańska  
24 adamow,t Łukasz Adamowski (t) Instytut Problemów Jądrowych  
25 ireevafi,t Michal Janeczek (t) Kraków  
26 xyzzyx,t Karol Kozub (t) PJWSTK  
27 Kudlacz,t Robert Mierzyński (t) Stalowa Wola  
28 almilgior,t Maciej Łącki (t) Politechnika Gdańska, ETI  
29 w10d,t Michał Włodarczyk (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
30 dirdival,t Krzysztof Goliński (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
31 extremegf,t Przemysław Horban (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
32 miszka,t Michał Fiejka (t) Kraków  
33 kohegen,t Michał Wilczek (t) Nowy Sącz  
34 molderek,t Maciej Kowalski (t) Comarch  
35 grzesiu,t Grzegorz Graczyk (t) Politechnika Łódzka  
36 ttz90,t Tomasz Zahora (t) Kraków  
37 grzesiek_a,t Grzegorz Araminowicz (t) I LO w Gdańsku  
38 yuri,t Michał Wrona (t) III LO w Tarnowie  
39 vroobel,t Dawid Wróblewski (t) Uniwersytet Gdański  
40 anful,t Anna Fularczyk (t) Politechnika Gdańska  
41 Kazuldur,t Kacper Żuk (t) II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku  
42 brainchild,t Paweł Piekarski (t) Uniwersytet Wrocławski  
43 vbija,t Andrzej Wodyński (t) Policealna Szkoła Ekonomiczna "VADEMECUM"  
44 Aragorn,t Grzegorz Pycka (t) Telekomunikacja Polska  
45 m3sc4m,t Jakub Woźniak (t) LO im. Kazimierza Wielkiego w Kole  
46 pietrek928,t Piotr Jarosz (t) I LO w Ciechanowie  
47 gazrawicz,t Radosław Kujawa (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
48 piob,t Piotr Bejda (t) V LO w Krakowie  
49 bb,t Bartek Buczek (t) Politechnika Wrocławska  
50 pigot,t Piotr Gryś (t) T2S Sp. z o.o.  
51 Syriusz,t Wojciech Szęszoł (t) I LO im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle  
52 Dziuniek,t Jakub Paszkiewicz (t) Radom  
53 chalup,t Jerzy Chałupski (t) Comarch  
54 jelonek,t Łukasz Brzeziński (t) Politechnika Poznańska  
55 krzysiek__,t Krzysztof Ociepa (t) Politechnika Wrocławska  
56 test2,t Organizatorzy (t)  
57 breaman,t Piotr Leszczyński (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
58 webmajsterek,t Maciej Baczyżmalski (t) Poznań  
59 jahu,t Jacek Gralak (t) Politechnika Łódzka  
60 dzonder,t Michal Olech (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
61 grabekm90,t Mateusz Grabowski (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
62 miodziu,t Michał Jerzy Miodek (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
63 krabex,t Krzysztof Drab (t) LO w Krzepicach  
64 kreys,t Sebastian Janus (t) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny  
65 kochanowski,t Radosław Kotowski (t) VI LO im. Króla Zygmuna Augusta w Białymstoku  
66 earl_10,t Adam Polak (t) Uniwersytet Jagielloński  
67 neverous,t Maciej Szeptuch (t) XIV LO we Wrocławiu  
68 hun7er,t Krzysztof Marciniak (t) LO im. Kazimierza Wielkiego w Kole  
69 majcher,t Jakub Majchrowicz (t) Politechnika Gdańska  
70 mychal,t Michał Szczygieł (t) Politechnika Częstochowska  
71 dreydahh,t Maciej Winkler (t) II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku  
72 shm,t Mateusz Kocielski (t) Uniwersytet Wrocławski  
73 bartekt,t Bartosz Tarnawski (t) Katolickie Liceum w Katowicach  
74 thomek,t Tomasz Wojdyła (t) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny  
75 Gelldur,t Dawid Drozd (t) Uniwersytet Adama Mickiewicza  
76 Katruf,t Aleksander Furtak (t) VI LO w Tarnowie  
77 karol32768,t Karol Majek (t) Politechnika Warszawska (mechatronika)  
78 amgo100,t Adam Markiewicz (t) Uniwersytet Warszawski (fizyka)  
79 theolol,tp Michał Albrycht (tp) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
80 matrach000,t Maciej Matraszek (t) XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie  
81 notaras,t Jan Wypych (t) XXVIII LO im. J. Kochanowskiego w Warszawie  
82 tpablo,t Paweł Tarasiuk (t) Politechnika Łódzka  
83 gronek,t Maciek Groenke (t) Gdańsk  
84 Starzu,t Mateusz Starzec (t) III LO w Tarnowie  
85 skater,t Arkadiusz Wróbel (t) XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie  
86 piotrsmu,t Piotr Smulewicz (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
87 mtrojnar,t Michał Trojnara (t) Politechnika Warszawska  
88 falouu,tp Marcin Falkowski (tp) WMI UAM Poznań  
89 sygi,t Jakub Sygnowski (t) ZSO nr 1 im. Jana Pawla II w Przysusze  
90 me2,t Mateusz Kopeć (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
91 Konon,t Mateusz Kopeć (t) I LO Białystok  
92 AS,t Adam Stelmaszczyk (t) Politechnika Warszawska  
93 macius1990,t Marcin Niestrój (t) Politechnika Wrocławska  
94 nuxee,t Tomasz Matejuk (t) Warszawa  
95 Orange_Pumpkin,t Szymon Śliwa (t) V LO w Krakowie  
96 g0nz4l4,t Dominik Galewski (t) LO im. Kazimierza Wielkiego w Kole  
97 Arkion,t Przemysław Pilarski (t) Politechnika Gdańska  
98 strusiak_10,t Paweł Jendrusiewicz (t) Mysłowice  
99 hagaren,t Jakub Skiepko (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
100 vip3000,t Wojciech Pieper (t) Piaseczno  
101 GisKayamo,t Agnieszka Kuśmierska (t) Szczecin  
102 zenfur,t Artur Dobrogowski (t) XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie  
103 Sequ,t Michał August (t) Technikum Łączności w Gdańsku  
104 scravek,t Sławek Kierat (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
105 Namnatur,t Mirosław Zdrenka (t) Politechnika Poznańska  
106 maroos,t Marek Strejczek (t) Ericpol Telecom sp. z o.o.  
107 bamboleho,t Mateusz Gawron (t) Knurów  
108 izaw,t Ireneusz Zawadzki (t) Łódź  
109 baron305,t Piotr Majek (t) XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie  
110 Jamek20 Krzysztof Jamróz Politechnika Wrocławska  
111 karo1915,t Kamil Rogoziński (t) LO im. Marii Sadzewiczowej w Łochowie  
112 KrisBVB,t Krystian Milewski (t) I LO w Bielsku-Białej  
113 vidlak,t Jakub Wąsek (t) I LO w Janowie Lubelskim  
114 phi2,t Anonim (t)  
115 konradk,t Konrad Kurdej (t) Uniwersytet Warszawski (MIM)  
116 Tommalla,t Tomasz Zakrzewski (t) IV LO im. Marii Skłodowskiej-Cuire w Olsztynie  
117 ffk,t Filip Kręcichwost (t) Technikum nr 1 w Knurowie  
Programy z literką t pochodzą z oryginalnego turnieju ITPW.
Programy z literkami tp zostały zmodyfikowane przez organizatorów (dostosowaliśmy je do turnieju stałego lub poprawiliśmy oczywiste błędy).
Niektóre loginy zawodników turniejowych zostały zmienione (w przypadku konfliktów między latami).
Gwiazdka przy nazwie zawodnika oznacza, że program jest jeszcze w trakcie oceniania.

Pokaż więcej

ITPW, KNI TEAM